16 Mayıs
#11984675

Renault Fluence Ön Far Problemi

2016 model Fluence 1.5 dci EDC icon prestij donanımlı aracımın önce ön sol farı 8 ay önce, içindeki lekeden dolayı garanti kapsamında serviste değişti. Sonra aynı durum sağ ön farda da ortaya çıktı. 4 Mayıs 2019 'da sağ far da garanti kapsamında değiştirildi. Sağ far değişimi sırasında serviste yapılan kontrolde sol farda aynı leke problemi yani sıra farın içindeki bakalıt kısımdan kopan bazı ufak parçaların farın içinde dolaştığı da anlaşıldı.


Tekrar değişim talebinde bulundum fakat Renault tarafından kabul edilmedi. Öyle anlaşılıyor ki far içerisindeki sonradan oluşan leke problemi kronik bir problem ve üretim ya da malzeme kalitesinden kaynaklanıyor. Sol farın bu kusurundan dolayı tekrar değiştirilmesini talep ediyorum.

Cemal Cemal 2.621 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cemal19 Mayıs

    Hala tarafıma dönüş yapılmadı.

  • Renault Temsilcisi17 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; CEMAL YAZICI, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları