06 Ocak
#11409741

Renault Fluence Kronik Problemleri!

Sayın şikayet var kullanıcıları 1 yıl önce ikinci el Renault Fluence 1.5 dizel EDC şanzıman araç aldım ancak 2013 model şu anda 96000 km'de 1. Ve 2. Viteslerde sarsıntılar oluşmaya başladı. Forumlardan araştırdığım kadarı ile EDC beyni ve şanzımanın kronik problemli olduğunu öğrendim ve yetkili servisi aradığımda yazılımsal bir şey yapılamayacağı bilgisi verildi bununla birlikte direksiyonda da soyulmalar mevcut. Bundan öncesinde de Megane 3 aracım vardı. Yaklaşık 9 yıllık bir Renault kullanıcısıyım ancak bu kronik sorunlar yüzünden gerçekten Renault markasından soğudum 96000 km'de bir araç şanzıman ile ilgili bir problem yaşamasını gerçekten Renault gibi saygın bir markaya yakıştıramıyorum. Neden diğer aracımı sattın bunu aldın diyecek olursanız eşimin kullanabilmesi için otomatik vitesli araca geçiş yaptık ama geçmez olsaydık.

Özkan Özkan 11.080 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özkan20 Ocak

    Direksiyon ile ilgili perşembe gününden bugüne Mais yetkilisi yasin beyin bizi geri aramasını bekliyoruz aracımız 55000 km den sonra servise gitmemiş diye servisten direksiyon değişimi için maisten onay gelmediği söylenmektedir ancak ben aracı 92000 de aldım

  • Renault Temsilcisi07 Ocak

    Değerli Müşterimiz Sn. ÖZKAN B., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları