21 Kasım 2018
#11181454

Renault Fluence Kronik Kapı Gergisi

2011 Renault Fluence aracım 90.000km den beri sağ ve sol ön kapılarımda kapıyı açarken ve kapatırken tak tak sesler geliyor. Birkaç farklı servise göstermeme rağmen farklı fiyatlandırma ve farklı çözüm yolu önerdiler. Akla yatkın gelmeyen bu çözüm yollarının hiç birini de tarafımdan kaynaklanmayan bir sorundan oluşan masrafı da doğal olarak ödemeyi reddettim. Araştırdığımda bu sorunun kronik olduğu ortaya çıktı. Bütün bakımlarımı devamlı gittiğim ve tanışıp samimiyetine inandığım bir Renault servisinde yaptırdım ve servise gittiğimde o serviste de benden ücret talep ettiler.


Tabi ki ücreti ödemeyi kabul etmedim. Mesele parçanın fiyatı değil, sorunu yaratanın ben olmayışıyımdır. Bu durumdan dolayı mağdur durumdayım, çünkü kronik fabrika hatası bir arızanın gereğinin yapılıp, Renault Türkiye'nin tarafıma ulaşıp çözüm sürecinde tatminkar bir tutum sergilemesini diliyorum. Severek kullandığım aracımdan basit bir gergi sorunundan soğumak istemiyorum.

Murat Murat 5.242 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı22 Kasım 2018

    Renault Müşteri Hizmetlerinden Yasin Beye teşekkür ederim şikayeti yazar yazmaz hemen dönüş yaptılar ve aracımın parça fiyatını Renault tarafından karşılanacağını söylediler. Renault'a teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi22 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. MURAT KILIÇ, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler