05 Temmuz
#12224393

Renault Fluence Geri Dönüş Hortumu Uğultusu

2014 model Renault Fluence 1.5 dizel otomatik vites aracımın mazot geri dönüşüm hortumundan gelen uğultu sesi ve sol üst köşeden gelen tıkırtı sesi beni arabadan soğuttu internet sitelerini incelediğimde kronik bir sorun olduğu yazıyor. Renault servisine gittiğimde sesin geri dönüşüm hortumundan geldiğini belirtiler ve 2000 civarı fiyat çıkardılar.


Bu sorun fabrika hatası bir sorun olduğu ve tüm araçlarda yaşanmasından kaynaklı olmasından Renault'un bu araçların problemini ücretsiz gidermeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda Renault yetkililerinin bana dönüş yapmaları ve çözüm sunmalarını bekliyorum.

Abdulhamid Abdulhamid 1.421 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdulhamid12 Temmuz

    Renault merkezden aradılar ve en kısa zamanda bir Renault servisine yönlendireceklerini söylediler. 10.07 2019 tarihinde Erzurum Renault servisinden aranıp 11.07.2019 tarihinde saat 10.00 a randevu verdiler. Verilen saatte servise gittim şikayetlerimi tekrar dinlediler ve yetkili personel tarafından aracın kontrol edileceğini ve ücretin tarafımdan kabul edilmesi durumunda bu işlemin yapılacağını bildirdiler. Bende bu kontrol işleminin 25 Ocak 2019 tarihinde serviste yapıldığını tekrar yapılıp bana fatura edilmesine anlam veremediğim için kabul etmedim. Görevli personel de bu durumu ve şikayetinizi tekrar Renault merkeze bildireceklerini söylediler. Sonuç olarak bu kadar şikayet olmasına rağmen Renault un bu uğultu sesini kronik olarak kabul etmedikten sonra cebinden para vermedikten sonra çözmeyeceklerini anladım. Eğer bu sinir bozucu sesi çözemez isem en kısa zamanda bu aracı satmayı düşünüyorum ve kimseye de tavsiye etmiyorum. Çünkü Renault araçlarının arkasında durmuyor.

  • Renault Temsilcisi08 Temmuz

    Değerli Müşterimiz; ABDULHAMID YILDIRIM, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları