Renault Fluence EDC Vites Kutusu Beyni Problemi

Ugur Ugur24 Şubat 21:42

Birkaç sefer ekranımda "Vites Kutusunu kontrol ettiriniz" diye bir ikaz çıktı ve araba gaz yemedi d işareti yandı söndü bu durumla alakalı 444 66 22 numarasını aradım çok sağ olsunlar içimi de rahatlatarak konuştular ve benim için Malatya urma yetkili servisten randevu aldılar sağ olsun çalışan arkadaşlarda çok ilgili ve kibarlardı, bütün testler vs. Yapıldıktan sonra bir rapor çıkardılar ve arabada ki EDC vites kutusu beyninin değişmesi gerektiğini ve bununda kullanıcı kaynaklı bir arıza olmadığını firmanın bunu karşılaması gerektiğini söyledi ve mail olarak gönderdiler. Öğleden sonra C**** bey diye birisi aradı, arkadaş inanılmaz derecede rahat cevaplar veriyor. Evet sizin arabanız servis bakımlı ama sonuçta 7 yasında araba, sizde bazı şeylerden yararlanmak için servise getiriyorsunuz arabanızı falan, biz milyonlarca Fluence sattık oluyor böyle şeyler arada zaten her arayan da arızası için kronik diyor ama her zaman olur böyle şeyler. 

Üslup, müşteri ilişkisi, sabır hiçbir şey neredeyse yok ve %20 indirim yapabilirlermiş daha fazla yapamazlarmış sonuçta bu da düşününce kaç para edermiş fena değilmiş. 3 yasından sonra arabanın garantisi bitiyor ve biz bu arabaların arkasında durmayız başınızın çaresine bakın. Servisin kullanıcı hatası değil dediği parçayı Yetkili Renault Mais firmasının ücretsiz değiştirmesi ve mağduriyetimi gidermesi gerekiyor, biz Renault'a bu kadar düşkün ve seviyorsak firmanında bizim yanımızda durması gerektiğini düşünüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 25 Şubat 08:34

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler