sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Fluence EDC Arızası Verdi!

Fatih Fatih11 ay önce

1 ay önce 2013 Renault Fluence Icon EDC araba aldım. Son 1 haftadır arabam "vites kutusunu kontrol ettirin" uyarısı veriyor. 2 sefer yolda araç kendini boşa aldı gitmedi, yolda kaldım. Yetkili servis sadece arıza tespit için 250 lira istiyor. Beyin, kavrama, çatal derken masraf 10 bin lirayı geçiyor. Bu şekilde satsam ölü fiyatına gidecek. Renault marka araç almakla hata mı yaptım? Elimdeki tüm parayı koyup üstüne kredi çekip iyi bir araba aldığımı düşünürken hayal kırıklığına uğradım. Konu ile ilgili yetkililerden yardım istiyorum. Çok zor durumdayım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 11 ay önce

Aracımı Ankara Şaşmaz da bulunan Görgülü Kardeşler servisine ağır bakım için bıraktım. Firmanın web sitesinde olsun telefonla arayınca olsun çalışanların kıyafetleri her yerde yetkili servis ibaresi ile karşılaştım. Aracımı teslim ederken de aksi bir söylem olmadı. Daha sonra şüphelenip Renault müşteri hizmetlerini aradığımda burasının artık yetkili servis olmadığını anlaşma yapılmadığını öğrendim. Yapılan işlemlere servis tarifesi üzerinden ücret ödedim. Mağduriyetimin giderilmesini ve anlaşma iptal olan firmalara gerekli yaptırımların yapılmasını talep ediyorum.

profile-icon Fatih 11 ay önce

Geri dönüş sağlanmadı.

profile-icon Fatih 11 ay önce

Aracımı kullanamıyorum kapıda bekliyor. Acil yardım talep ediyirum.

Renault Logo Renault 11 ay önce

Değerli Müşterimiz; FATIH SAYILAR, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler