14 Mart 2018
#10235448

Renault Fluence Direksiyon Simidinde Soyulmalar

2011 model Renault Fluence extreme araç 50 bin km'deyken deri bej direksiyon simidinde aşırı soyulmalar ve vites topuzunda kararmalar olduğundan Renault Maise ücretsiz değişimini istedim bana yüzde 20 indirim kampanyasıyla 1200 TL fiyat çıkarttılar. Halbuki bazı arkadaşların serviste garantisi bitmesine rağmen ücretsiz değişim hakkı verildiğini biliyorum. Artık neyi kıstas alıyorlarsa adam seçiyorlar. Yetkili arkadaş 2014'ten beri serviste kaydım olmadığını söyledi. Bu durum Renault markasına karşı soğumama neden oldu. İnşallah bu yanlıştan dönersiniz.

Selim Selim 4.109 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selim09 Eylül 2018

    Verdiğiniz hizmetten hiç ama hiç memnun değilim 50 binde olan bir aracın direksiyon simiti soyuluyor ve siz bunun arkasında duramıyorsunuz Yazıklar olsun size markanıza. Burada ben suçluyum tabi direksiyonu isirmamam lazımdı Allah belanızı versin verdiğim para burnunuzdan gelsin.

  • Renault Temsilcisi15 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. SELIM SENTERZI, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları