Renault Fluence Direksiyon Simidinde Soyulmalar

Sinan Sinan28 Ekim 2018 14:31

2011 model Renault Fluence extreme araç 60 bin km'deyken deri bej direksiyon simidinde aşırı soyulmalar olduğundan Renault ASF'ye ücretsiz değişimini istedim. Bana ama bunu aracın garantisi olmadığı için yapamayacaklarını yedek parçadan sıfır almam gerektiğini söylediler. Bunun benim hatam olmadığını fabrikasyon sıkıntı olduğunu başka kullanıcalarda da bu sıkıntının olduğunu belirtmeme rağmen görevli arkadaşlar normal satın alım dışında yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Halbuki bazı arkadaşların serviste garantisi bitmesine rağmen ücretsiz değişim hakkı verildiğini biliyorum. Artık neyi kıstas alıyorlarsa adam seçiyorlar. Araç servis geçmişinin olmaması, arabanın ASF'den çıkmamış başka herhangi marka araba gibi muamele görmesine neden oldu. Bu durum Renault markasına karşı soğumama neden oldu. Hiç yakışmadı. Arabayı alda sonra başına ne gelirse gelsin bize ne yaklaşımı hiç hoş değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 30 Ekim 2018 08:45

Değerli Müşterimiz Sn. SINAN A., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler