24 Nisan 2015

Renault Fluence Deri Koltuğun Çatlaması!

2011 model Fluence Dynamique aracımızın sürücü koltuk derisinde çatlaklar oluştu ve sağ arka koltuk süngeri çöktü. Servise başvurduğumuzda aracın garantisinin bitmesinden dolayı bir değişim yapılamayacağı bildirildi. Akabinde Renault' un internet sitesindeki şikayet etme kanalı ile sorunumuzu bildirdik ve tekrar olumsuz cevap aldık. Henüz 4 yaşında ve 56.000 km olan ve de özen ve titizlikle kullanılan bir aracın koltuk derisinin çatlaması ve süngerinin çökmesi aracın garanti süresi dolmuş dahi olsa üretici firmanın kusurudur ve bu kadar kısa sürede meydana gelmemesi gerekmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi hakkında soru işaretleri oluşmaktadır.

Ali 2.268 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Mayıs 2015

    Şikayetimizle ilgili 27.04.2015 tarihinde Mais Müşteri Hizmetlerinden Cüneyt Bey bizimle iletişime geçti ve bu model ve donanım araçlarda deri çatlama problemlerinin sıkça meydana geldiğini söyledi. Aracın garantisinin ve kilometresinin önemli olmadığını, önemli olanın müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirip sorunumuzu çözmek için en kısa sürede bizimle tekrar iletişime geçeceğini bildirdi. 04.05.2015 tarihinde öğle saatlerinde Mais Müşteri Hizmetlerinden tekrar arandık. Ancak herhangi bir mazeret bildirmeden sorunumuzu çözemeyeceklerini söylediler. Sitede mevcut diğer deri çatlama problemlerinde değişim yapılıp müşterilerin sorunları çözülmüştü, fakat biz aynı sorun ile başvurduğumuzda neden sorunumuz giderilmedi? Müşteri hizmetlerinin de kabul ettiği gibi bu tip çatlama problemlerine diğer bir çok araçta da rastlanması, kullanılan malzemelerin kalitesinin yetersiz ve düşük olduğunu açıkça göstermektedir. Ayrıca müşteri hizmetlerinin ilk ve son görüşme arasındaki tavır farkının nedeni nedir? Önemli olan müşteri memnuniyeti ise neden sıkıntımız giderilmemiştir?

  • Ali04 Mayıs 2015

    Şikayetimle ile bir görüşme yapıldıktan sonra, henüz geri dönüş yapılıp problemim çözülmedi.

  • Renault Temsilcisi24 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ali ERSAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön