24 Mayıs
#12021319

Renault Fluence Aracımda Kronik Beyin Arızası!

2011 model Renault Fluence kullanıcısıyım. Arabam kronik beyin arızası verdi. 4500 lira maliyet çıkarıyorlar. Bu arabanın kronik sorunlu olarak satılmasının yanında soruna çözüm bulunmaması Renault gibi bir otomobil devine hiç yakışmıyor. Şimdiye kadar severek kullandığım, eşe dosta tavsiye ettiğim Renault evimin önünde arızalı şekilde bekliyor. Bayram öncesi söylenen rakamları karşılayacak gücümüzde yok. Renault yetkililerinden sorunun çözülmesi için çok acil yardım rica ediyorum.

Ozan Ozan 1.477 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ozan4 g

  Arabamı yetkili Renault servisine götürdüm. Rakamla 7000 yazıyla yedi bin Türk lirası masraf çıktı. Şanzıman beyni değiştirilmesi gerekiyor. Renault genel merkez olarak yardımcı olmaya çalıştı fakat bahsedilen tutar ikinci el bir araç için çok çok fazla. Renault dan kronik sorunlu aracına acil olarak sahip çıkmasını istiyorum. Zira arabam 2 aydır bozuk. Araba ikinci el de olsa Renault deyip aldık, maalesef üzerinde kronik sorunu da var yazmıyordu. Bilseydik alıp kapımıza koymazdık. Servis gel arabanı al diyor. Bu arabayı çekici ile kapıya koyup çürüteyim mi? Renault un kronik sorunlu arabasının tamiri için 7000 lira verecek ne gücüm var ne hevesim. Lütfen sorununuza sahip çıkın.

 • Ozan17 Haziran

  Neredesin Renault?

 • Ozan14 Haziran

  Arayan soran yok. Arabam kapının önünde yatıyor. Ciddiye alıp dönüş yapacak mısınız?

 • Renault Temsilcisi24 Mayıs

  Değerli Müşterimiz; OZAN K., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler