08 Ekim 2015
#3891375

Renault Firmasının Kendi Araçlarına Verdiği Takas Fiyatı!

2001 Renault Kangoo 1.9d aracımı, 2016 Renault Trafik ile takas yapmak üzere İstanbul Renault Zenginli otomotiv ile görüştüm. Firmanın takasa bakan çalışanı, iki üç tane yamyam denebilecek galeriye telefon açarak, ve aracın servis danışmanlarının motorda sıkıntı olmadığını söylemesine rağmen, sanki sıfır araba alıyormuş gibi 3 bin lira motor masrafı var, 2 bin lira eder gibi adeta dalga geçer gibi rencide ederek utanmadan 10 bin liralık arabaya 2 bin liraya alırız demiştir.


Ben sadece geçen sene 2 bin lira servis ücreti ödemiş olduğum Renault'ya, 70 bin liralık araç talebinde bulunurken, firmanın kendi aracına ve müşterisine verdiği değeri kıymeti görün. Sizin sıfır aracınıza galeri ne verir?

Mehmet Mehmet 881 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi08 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. MEHMET SELMI YAĞCI, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları