Renault Esc'yi Kontrol Ettirin Yokuş Kalkış Hatası

Yasin Yasin7 ay önce

2013 Model 65000 km de Renault Megane Sport Tourer marka araç aldıktan 2 ay sonra yokuş kalkış desteği ve Esc yi kontrol ettirin arızası vermeye başladı. Enjeksiyon beyni değişmesi gerekiyormuş. Servis çok yüksek fiyatlar istiyor. Kredi çekerek yerli bir araç alalım dedik başımıza neler geldi. Ögretmen olarak yerli araç tercihini sorgulamaya başladım. Çaresiz ne yapacağımı bilemiyorum. Renault Mais yetkililerinden araçlarının arkalarında durarak destek vermelerini bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yasin 7 ay önce

Üst donanımlı Renault araç alırken 3 yaşını geçmiş araç almayın... Sürprizle karşılaşıp benim gibi beyinsiz bir araç sahibi olabilirsiniz.

profile-icon Yasin 7 ay önce

Aracım serviste kaldı masrafı çok durumumuz Allah'a emanet. Eski arabamı satıp, değeri kadar kredi çektik arabaya binemiyoruz. Düşük Km li, kazasız, temiz bir araç alalım dedik ne hale geldik. Midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olduk iyi mi?

Renault Logo Renault 7 ay önce

Değerli Müşterimiz; YASIN C., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler