Renault Enjektör Arızası Sorunu

Hasan Hasan11 Ekim 17:19

09.10.2020 yani 2 gün önce Clio 5 Touch 100 bg manuel aracımı Bursa Mais şubesin den 3 ay bekleyiş sonunda heyecanlı ve mutlu bir şekilde teslim aldım. Aracı alalı 24 saat olmadı tam Bandırma çıkışında araçla seyir halindeyken (arıza) anahtar işareti çıktı ekranda enjektörü kontrol ettirin yazıyor hemen. En yakın Bandırma Renault’ta servisine götürdüm. 

Bilgisayardan beynine baktılar aracın hatayı silemediler. Turbo arızası gözüküyor dedi servisteki çalışan Aracınıza Pazartesi detaylı bir şekilde bakılacak denildi. Geçici bir araç verdiler Clio 4 yani bu durum beni çok üzdü. 0 km araç alıyorsun henüz 24 saat geçmeden enjektör hatası veriyor inşallah en kısa zamanda aracım tamir olur.

Cevaplar

Renault Logo Renault 12 Ekim 12:20

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Temha 3 hafta önce  

    Geçmiş olsun Renolar böyle maalesef

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler