10 Nisan
#11826677

Renault EDC Şanzıman Sürtme Sorunu

Aracımı yaklaşık 7 ay önce aldım. Bakımlarını zamanında yaptırdım fakat son 2 haftada 5. Vitesten 6. vitese geçmede sürtme sesi gelmeye başladı. Servise götürdüğümde sorun tespit edilerek bu işlemin yaklaşık 16 bin TL olduğu belirtildi. 2012 model 67 binde olan bir aracın bu km de bu kadar masraf çıkarması markanıza olan güvenimi azalttı.


Sonuç olarak biraz araştırma yaptığımda bu sorunun EDC şanzımanlarda kronik hale geldiğini öğrendim. Bazı kullanıcılar bu sorunu müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz olarak onarıldığını belirttiler. Bende bu sorunun müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz olarak onarılmasını talep ediyorum.

Sercan Sercan 4.609 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi10 Nisan

    Değerli Müşterimiz; SERCAN D., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları