28 Haziran 2017
#8696454

Renault EDC Şanzıman Sorunu Çözüme Kavuşmadı!

2012 Renault Fluence Privilege EDC şanzıman aracım yokuşta kalkış arızası + ESP kontrol ettirin arızası veriyordu bir ay sorunu bulmaya çalıştım sonra öğrendim ki akü arızalıymış ondan yapıyormuş. Aküyü değiştik şimdi, bu sorunu çözdüm. Fakat sabah işe gitmek için aracıma bindim gece vitesi N'de unutmuşum vitesi P'ye aldım fakat çalışmadı. Vites kutusunu kontrol ettirin, vitesi P'ye alın diye arıza verdi ama arıza lambası falanda yanmadı.


Aracı yarım saate kadar çalıştırmayı denedim olmadı ve dolmuşlar işe gittim. Fluence'lerde Forum sayfalarında bu tarz şikayetler var ne yapacağımı şaşırdım. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Bu sorundan hemen hemen herkeste var gibi nedeni hakkında bilgi verir misiniz şu an araba çalışmıyor evde bayram olduğu içinde hiçbir şey yapamıyorum.

Şahin Şahin 6.754 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şahin23 Temmuz 2017

    Araç arızayı tekrarladı ve evin önünde yatıyor şu anda buradaki şikayetleri okuduğumda kronik olduğunu ve servise gidince fahiş rakamlar istendiğini öğrendim özellikle 2014 altı fluenclerin hemen hemen hepsinde aynı sorun var ve Renault buna çözüm bulup müşterilerine yardımcı olması gerekiyor defalarca arandım evet bu konuda ilgilerinden dolayı teşekkürler ederim ama yaptırmak için o kadar yüksek fiyat verdikten sonra bu yardim ve ilgiden çıkıyor konu

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı06 Temmuz 2017

    Sağ olsunlar defalarca aradılar ve yardımcı olmaya çalıştılar teşekkür ederim ilgilerinden dolayı kolay gelsin

  • Renault Temsilcisi28 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Şahin Gövsulu; Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları