sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Renault EDC Şanzıman Arızası Ve Astronomik Rakamlar!

Oğuzhan Oğuzhan25 Ağustos 2017 00:20

2012 model Renault Grand Scenic Privilege kullanıcısıyım. EDC şanzıman vites kutusunu kontrol ettiriniz arızası verdi. Vitesler 2-4-6 çalışıyor 1-3-5 i atlıyor internette biraz araştırdım neredeyse 10 aracın 8 'i yaşıyormuş bu vb. problemleri . Servise götürdüm, astronomik rakamlar telaffuz edildi. Eyy Renault göster büyüklüğünü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oğuzhan 29 Ağustos 2017 13:56

Sevgili Renault, öncelikle hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ayrıca yönlendirmiş olduğunuz İstanbul Pendik ilçesi yetkili servisiniz kıyı otomotiv servis müdürü yasin beye bilhassa ilgi ve alakası için, batuhan bey ve Muhammet ustaya da teşekkür ederim. Çözüme gelince, aracımın vites kutusu beyninin değişmesi gerektiğini belirttiniz bu tarz parçaların kullanıcı hatası vb. bir durum olmasının söz konusu olmadığı malumunuz iken daha 4. yılını doldurmuş bir aracın böyle bir problem yaşaması durumunda benim Renault'a olan güvenimin devam etmesi ve çevremdeki herkese "Renaultun tüm araçlarını şimdiye kadar olduğu gibi canı gönülden tavsiye edebilmem ve savunabilmem için, tüm işçilik maliyetleri tarafımdan karşılanmak üzere parça konusunda desteğinizi esirgememenizi diliyorum. cevabınızı "olumlu" sabırla bekliyorum. Tüm Renault çalışanlarına ve size şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.

Renault Logo Renault 25 Ağustos 2017 08:10

Değerli Müşterimiz Sn. Oğuz Soylu; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler