Cevaplar

profile-icon Murat 1 yıl önce

Akbak servis müşteri temsilcisi Gökçe hanıma çok teşekkürler.

profile-icon Murat 1 yıl önce

2012 Megane 3 aracım kronik EDC şanzıman arızası verdi. 06/11/2018 tarihinde yapmış olduğum başvuruya istinaden dosya açıldı ve servis benim ile iletişime geçti. Servis yaptığı incelemede EDC şanzıman beyninin arızalı olduğunu değişmesi gerektiğini söyledi. Gerekli belge ve bilgileri Renault’a ilettiklerini benimle iletişime geçileceğini bildirdiler. 3 gün sonra servisi aradığımda kendilerine bilgi gelmediğini geldiğinde benimle iletişime geçeceklerini söylediler. Aynı gün değişim masrafının bir kısmını kendilerinin karşılayacağını bir kısmını da benim karşılamam gerektiği yönünde kendilerine dönüş olduğunu ilettiler. Kronik bir arıza için benden neden ücret talep edildiği hakkında bir açıklama istedim. Servis kendilerinin yorum yapamayacağımı Renault tarafından aranacağımı söyledi. Aranmayınca ben aradım, telefona çıkan her kişi beni aratacaklarını söyledi. 17/11/2018 tarihinde aradığımda ise açılan dosyanın bana ulaşamadıkları için kapandığını öğrendim. Halbu ki ben her gün kendilerini aradım. Tüm bu yaşananların iletişim eksikliği ve yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını düşünüyorum. Renault ‘un yaşadığım mağduriyeti gidermesini ve müşteri memnuniyetine dönüştürmesini istiyorum. Saygılarımla.

profile-icon Murat 1 yıl önce

Merhaba, Renault merkez ile iletişim eksikliğini gideremiyorum. Sadece servis yetkilisi benimle iletişime geçti. Değişmesi gereken parçadaki hatanın (Edc beyin) kronik olduğu herkes tarafından bilinirken, servis dahil dile getirilirken, parça değişimi için benden ücret talep edilmesi ve şartlar sunulması ne kadar etik? Saygılarımla.

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. MURAT K., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler