Renault EDC Arızası

Yücel Yücel19 Ağustos 20:13

2016 model 95000 kilometredeki Renault Fluence aracım ışıklarda durduğum sırada vites kutusunu kontrol ediniz uyarısını verdi ve yolda kaldı. Araca tam ihtiyacım olduğu bir zamanda ve ikametime 900 km uzaklıktaki bir ilde başıma geldi. Kaskoyu arayıp çekici çağırdım. Aracı Renault yetkili servisine çektirdim. EDC beyin arızası olduğunu kartın değişmesi gerektiğini söylediler. Yaklaşık 10 bin tl masraf tutacağını söylediler. 

İnternette EDC arızasıyla ilgili çok fazla şikayet olduğunu gördüm. Renault'un müşteri hizmetlerine şikayet yazdım arayıp konuyu değerlendirip geri dönüş yapacaklarını söylediler. Fakat tenezzül edip beni aramak yerine aracın çekildiği yetkili servisi arayıp yardımcı olamayacaklarını belirtmişler! 4 yıllık bir aracın böyle bir arıza vermesi normal midir? 

Araç hareket halindeyken bu arızayı verse neler yaşanabilirdi? Bir daha bu araçla nasıl güvenip uzun yola çıkılır? Renault nun en azından yardımcı olup arızayla ilgili sorumluluk almasını beklerdim. Büyük firmayım diyorlarsa en azından bunu yapmaları gerekirdi.

Cevaplar

Renault Logo Renault 20 Ağustos 08:50

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tahir 09 Eylül 11:47  

    Merhabalar, CİMER'e ve Alo 130 Sanayi Bakanlığı iletişim hattına şikayette bulunur musunuz. Bu arıza bu araçlar da kronik bir rahatsızlık olarak gözüküyor. Bende aynı sorun ile muzdaribim. Yaptığım şikayetlerin cevaplanmasını bek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler