08 Haziran 2016
#5669497

Renault Çözülemeyen Clio 4 Sol Ön Cam Rüzgar Sesi Sorunu!

26 Nisan 2016 tarihinde kurum kampanyası kapsamında teslim almış olduğum Clio 4 aracımın sol ön camından gelen rahatsız edici rüzgar sesi ile ilgili şikayetim üzerine Ankara Mais yetkili servisince yapılan işlem sonuç vermemiş, bunun üzerine Ankara Or-ay yetkili servisine şikayetim üzerine tavsiye ile gitmem neticesinde Ankara Mais yetkili servisince sol ön camında yer alan çıtaya sadece siyah ince bant uygulandığı tespit edilmiş ve belirtilen yere kalın çift taraflı bant yapıştırılmıştır. Ancak halen aracımda olan bu sorun devam etmektedir. Servis yetkilileri tarafından bu durumun aracın aerodinamik yapısından kaynaklandığı belirtilmektedir. Madem bu ses aracın aerodinamik yapısından kaynaklanmaktadır o zaman neden bu ses aracın sağ ön camından gelmemektedir? Konuyla ilgili yazılı müracaatıma Mais halen cevap vermemiştir. Bu tavır müşteriye ne kadar önem verdiklerini göstermektedir.

B.erdinç B.erdinç 3.549 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • B.erdinç'in Teşekkür Mesajı16 Haziran 2017

  Teşekkür ediyorum.

 • B.erdinç11 Haziran 2016

  Ankara Renault Mais or-ay Yetkili servisi çalışanlarına çözüm odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • B.erdinç10 Haziran 2016

  Renault Mais yetkili servisi or-ay tarafından rüzgar sesine ilişkin sıkıntım çözülmüş olup or-ay servis çalışanlarına çözüm odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Renault Temsilcisi08 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz Sn.B.Erdinç B., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları