24 Ekim 2016 #6762316

Renault Clio Teyp Sorunu

2012 model Clio aracımın teybi arıza yapınca fazla vaktim olmadığı için ve aracı sürekli kullanmadığım için ilgilenemedim. Ara sıra birkaç dakika kendi kendine çalışıp tekrar susuyordu. Kurban bayramında tatile çıkmayı düşündüğüm için servise gittim. Yoğunluktan ilgilenemediler. Neyse bayram ertesi gittim sağ olsunlar ilgilendiler, teyp tamiri olmadığını ancak değişim yapıldığını 1000 TL civarında bir fiyat olduğunu söylediler, ben de iyi bir tamirci bulup teybi gösterdim, usta teybin içine su girmiş deyince şaşırdım kaldım, bu tamir olmaz dedi, yaptığım araştırmalar sonucu klima suyunun teybin içine girdiği ortaya çıktı. Kırk yıllık araç kullanıcısıyım böyle bir şey ne duydum ne gördüm. Renault'ta çalışan mühendisler nasıl iş yapıyorlar anlayamadım, oradan çıkan klima hortumunu teybin üstünden geçmemesi gerektiğini düşünemiyorlar mı?

Ahmet 2.414 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet19 Kasım 2016

  Servisten aradılar fakat sonuç kocaman sıfır. Neymiş radyonun markası Bosch ise servise tamir ettireceklermiş başka yapılacak bir şey yokmuş. Bosh marka tamir oluyor da Renault marka neden tamir olmuyor. Neymiş aracımın servis kaydı yokmuş olsaymış daha fazla yardımcı olacaklarmış. Aracımın bütün bakımlarını yetkili serviste (İnanlar oto Eyüp. ABC otomotiv Mecidiyeköy Anadolu kavacık servisi) yaptırdım. 60.000 bakımı daha gelmedi aracım daha 55000 km de. Müşteri servisini aradım bu radyonun markası nedir fabrikasına veya servisine ulaşayım marka yok fabrika yok. Benim anlamadığım satılan bir ürünün on yıl yedek parça ve servis garantisi olması gerekirken 20 dolarlık radyo için 200 dolarlık stres çekiyoruz. Bir milyon araçtan birinin içine iki damla su girer oda gelir beni bulur. 20 dolarlık radyoyu size geliş fiyatından verelim demek Renault için çok mu büyük Zara acaba ömrümü yediniz.

 • Ahmet19 Kasım 2016

  Servisten aradılar fakat sonuç kocaman sıfır. Neymiş radyonun markası Bosch ise servise tamir ettireceklermiş başka yapılacak bir şey yokmuş. Bosh marka tamir oluyor da Renault marka neden tamir olmuyor. Neymiş aracımın servis kaydı yokmuş olsaymış daha fazla yardımcı olacaklarmış. Aracımın bütün bakımlarını yetkili serviste (İnanlar oto Eyüp. ABC otomotiv Mecidiyeköy Anadolu kavacık servisi) yaptırdım. 60.000 bakımı daha gelmedi aracım daha 55000 km de. Müşteri servisini aradım bu radyonun markası nedir fabrikasına veya servisine ulaşayım marka yok fabrika yok. Benim anlamadığım satılan bir ürünün on yıl yedek parça ve servis garantisi olması gerekirken 20 dolarlık radyo için 200 dolarlık stres çekiyoruz. Bir milyon araçtan birinin içine iki damla su girer oda gelir beni bulur.

 • Ahmet15 Kasım 2016

  Sağ olsunlar müşteri hizmetlerinden aradılar. Servise yönlendirdiler, kavacık servisindeki arkadaşlarda sağ olsunlar çok ilgilendiler, tekrar bilgilerimi alıp müşteri hizmetleriyle görüşeceklerini söylediler. Sonra servisten Atilla bey aradı sorunu bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Böyle küçük bir sorunla bu kadar yakından ilgilndikleri için Renault; a çok teşekkür ediyorum. Bu kadarını beklemiyordum, Renault' a çok yakıştı doğrusu

 • Ahmet15 Kasım 2016

  sağ olsunlar müşteri hizmetlerinden aradılar. Servise yönlendirdiler, kavacık servisindeki arkadaşlarda sağ olsunlar çok ilgilendiler, tekrar bilgilerimi alıp müşteri hizmetleriyle görüşeceklerini söylediler. Sonra servisten Atilla bey aradı sorunu bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Böyle küçük bir sorunla bu kadar yakından ilgilndikleri için Renault; a çok teşekkür ediyorum. Bu kadarını beklemiyordum doğrusu, Renault' çok yakıştı doğrusu

 • Renault Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz Sn.AHMET ŞEN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön