15 Kasım 2019
#12974617

Renault Clio Sport Tourer Direksiyon Sorunu!

Direksiyon simidin yıpranma söz konusu 3 Yaşında 49.000 km. Araç ve Garantisi 17.11.2019 Tarihinde dolacak. Fakat sorun şu ki, inanılmaz bir şekilde direksiyonumda tek taraflı soyulma var. Bunun ilimdeki servislere sorduğumda kronik olduğunu söylenmektedir. Ve maalesef Karaman ilinde Yetkili servis yok. Renault'un bu konuya el atarak. Kronik bu problemin ücretsiz giderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tarafıma geri dönüş yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Diğer muadil markalarda Yetkili servis olmayan illere kendi araçları ile gelip mümkün olan tamiri giderdiklerini müşteri memnuniyeti adına bunu yaptıklarına şahit oldum.
Aynı ilgi ve alakayı sizden bekliyorum. Aracım 2016 Model Renault Clio Sport Tourer 1.5 dCi Joy 49.000 km.

Muhammed Muhammed 2.695 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muhammed02 Aralık 2019

    Çok Sayın Renault yetkilileri Şikayetimi oluşturalı 15 gün oldu? Değişim onayı Fransa'dan mı gelecek acaba?

  • Muhammed28 Kasım 2019

    6 Gün Önce, Konya Renault servisine gittim muhtemelen pazartesi, sizi ararız çünkü bilgisayara bağladılar, kilometreniz orijinal Genel müdürlükte müspet bir cevap vereceğini düşünüyoruz demelerine rağmen bugün Perşembe ne arayan ne de soran var. Ne süreç hakkında arada sizi arayıp bildireceğiz diyen bir Renault temsilcisi var. Çok ilginç.

  • Renault Temsilcisi15 Kasım 2019

    Değerli Müşterimiz; MUHAMMED MUSTAFA Ş., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları