19 Eylül 2017
#9481158

Renault Clio Sıfır Araçta Sorun  Çıktı!

Bodrum Renault' tan sıfır araba aldım 400 km şu an Muğla'ya giderken araba yolda kaldı radyatör hortumu patlamış araç şu an serviste, Muğla'da serviste çalışan ustalar yüzde 90 fabrika hatası olduğunu söyledi sizinle hiç alakası yoktur dediler.


Aracın motor kısmı komple sokulmuş ve ben bu arabayı geri almak istemiyorum yarın satarken sorun yaşamak istemiyorum onlarla en son konuştuğumda onlara ilettiğim durum ben bu arabayı geri almak istemediğimi ve yerine sıfır araba verilmesini istedim ya da motorun yeni bir motorla değiştirilmesini emniyetten yeniden tescil edilerek bana arabayı sıfır iade edilmesini istedim, şu an sonuçta kesin bir cevap vermiyorlar.

Tufan Tufan 1.556 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi19 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Tufan Çiftçi; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları