Renault Clio Ön Cam Izgara Bakaliti Ve Yan Bakalit Dökülüyor

Cüneyt Cüneyt19 Eylül 23:21

2014 model Renault Clio Joy aracım var. Ön camım silecek kısmındaki ve yanlarındaki plastikler dökülüyor ve çatlamış aracım 2014 model başka araçlara bakıyorum modeli benimkinden çok çok eski olmasına rağmen o plastik yerleri taş gibi sapasağlam duruyor. Renault yetkililerinden mağduriyetimin giderilmesini ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Acilen yağmurlar başlayacak ve aracımı komple değerinde geri iade etmek istemiyorum! Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cüneyt 23 Eylül 09:52

Konuyla ilgili hala geri dönüş olmadı geri dönüş bekliyorum teşekkürler

profile-icon Cüneyt 21 Eylül 17:34

İlgili resimleri Genel müdürlükten Aslı hanımla paylaştım geri dönüşünüzü bekliyorum. Saygılar,

Renault Logo Renault 21 Eylül 13:27

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

profile-icon Cüneyt 21 Eylül 09:37

Mağduriyet giderilmesi istiyorum kötü malzemeli plastik nedeniyle bunu yaşıyorum yetkili servisten böyle bir şey daha önce yaşamadık dendi müşteri hizmetleri üzerinden ücretsiz bunu karşılamanızı talep ediyorum. Lütfen acil!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler