29 Ekim 2018
#11085827

Renault Clio İv Vites Topuzu Ve Direksiyonda Aşınma!

Aracı aldığımdan bu yana gözüm gibi bakmama yıkamasını en iyi yerlerde yaptırmama ve aşınmasın diye elimden geleni yapmama rağmen direksiyon ve vites topuzu aşındı. Vites topuzunun derisi pul pul dökülüyor.


Direksiyon desen üzerinde lekeler ve çatlaklar oluştu ve aracım yalnızca 4 yıllık. Başka markaların en az 5 yıl olarak verdiği parça garantisi nasıl oluyor da Renault'ta olamıyor. Severek binmeme rağmen birkaç gündür kafamı kurcalayan bu sıkıntı ister istemez tad kaçırıyor.


Direksiyon kaplamasını ve vites topuzu değiştirmek için özel bir servise bile gitsem benden en az 700 TL talep edecekler. Yetkili servisi düşünemiyorum bile... İnşallah bu sıkıntımı çözeceksiniz ve beni tekrar Renault markasına olan güvenimi sağlayacaksınız.

Özgür Özgür 1.496 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi30 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. ÖZGÜR D., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları