07 Kasım
#12923737

Renault Clio EDC Şanzıman Ses Sorunu

2019 Nisan ayında Kartal ASF otodan sıfır Renault Clio 1.5 dCi EDC otomatik araç aldım. Aldığım günden itibaren aracımın 2. Vitesten 1. Vitese geçişlerinde şakırtı sesi gelmeye başladı. Bununla ilgili 5 kere servise gittim bir şey yok deyip beni gönderdiler ancak şimdi ise bu sorunla birlikte 3. Vitesten 2. Vitese geçişlerde şakırdama ve vuruntu sesi gelmeye başladı ve sesin şiddeti artmaya başladı.


Bugün tekrar 6. Kez servise gittim ve tekrar aracın tam olarak otomatik olmadığını EDC şanzımanın çalışma prensibinin bu olduğu söylenip tekrar gönderdiler. Sıfır alınmış bir araçta bu nasıl olabilir, artık arabayı kullanmak istemiyorum yolda giderken durma noktasına geldiğimde takır tukur sesler çıkarıyor ve çevredeki insanların bile dikkatini çekiyor ancak yetkili servis bunun normal olduğunu söylüyor inanılır gibi değil. Renault marka araç aldığıma çok pişmanım kesinlikle ama kesinlikle bir daha almayacağım ve çevremdekilere de Renault marka araç almamasını ve böyle bir sorun yaşadığımı anlatacağım.

İbrahim İbrahim 731 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz; İBRAHIM BAĞIR, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler