01 Kasım 2019
#12885385

Renault Clio Camdan Rüzgar Sesi Geliyor!

Renault Clio 2015 model araç sahibiyim 80 km/h hıza ulaştığım anda ön camdan müthiş rahatsız edici ıslık tarzında rüzgar sesi geliyor. Bir daha kesinlikle bu markanın aracını almayacağım bu kadar para ver sürüş keyfi sıfır olsun. Renault firması bu kadar kalitesiz işçilikle, markalaşma ve müşteri memnuniyeti adına hiçbir şekilde kendi kabullendiremez.

Mikail Mikail 2.733 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mikail'in Teşekkür Mesajı29 Kasım 2019

  Bugün Servise gittim aracın tüm sıkıntılarını çözüldü. Renault Mais ailesi başta olmak üzere Adana Yusuf Baysallar Yetkili bayinde servis bölümünden Ece hanım ve Kubilay ustama ve diğer çalışanlarına en içten teşekkürkerimi sunuyorum. Gerçekten bu ekip ile çalışmanın haklı gururunu yaşadıklarından eminim. Renault Mais kalitesini ve ürünün arkasında durduğunu kanıtladı.

 • Mikail25 Kasım 2019

  Bugün Adana Yusuf Baysallar Renault bayi'den Ece hanım aradı ve genel merkezin işlemi müşteri memnuniyeti adına ücretsiz yapılabileceği konusunda bilgi verdi. Özellikle güler yüzlü hizmet anlayışı ve samimiyetlerinden dolayı öncelikle Yusuf Baysallar Renault bayinden Ece hanıma, Kubilay beye ve tüm Renault Mais ailesine en içten teşekkürlerimi borç biliyorum. Cuma günü aracın tamiratı yapılacak sizleri bilgilendireceğim.

 • Mikail18 Kasım 2019

  Günler geçti müşteri hizmetlerinden aranacaksınız dedi servis fakat kimse aramadı. Ben tekrar aradım müşteri hizmetlerini fakat benim dostam ile ilgikenen arkadaşın arayacağını söylediler fakat kimse aramadı ilgisizlik hat safhada Renault müşteri memnuniyetini önemsemiyor.

 • Mikail14 Kasım 2019

  Adana baysallar bayinden Ece hanım aradı ve 5 000 TL masrafın olduğunu müşteri hizmetlerinin bir kısmını karşılayacağını tarafıma 500 TL masraf çıkacağı bilgisini verdi bende kabul etmedim. Hem kusurlu ürün piyasaya sürülüyor hem de para isteniyor. Bir rüzgar sesi için Renault markasına leke sürmek çok iktisadi olmasa gerek. Toyata aracın motorunu komple yeniliyor bir kuruş masraf almadan kalitesini ve ürünün arkasında durduğunu gösteriyor. Aynı iradeyi müşteri memnuniyeti adına Renault Mais'dan bakliyorum.

 • Mikail08 Kasım 2019

  Şu an Renault Yusuf Baysal bayine davet üzerine geldim çözüm için Teknik birim sorumlusu Kubilay beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aracın sorunun çözümü adına çalışma yapılıyor şu anda. Neticeyi mutlaka paylaşacağım.

 • Mikail02 Kasım 2019

  Firmanın umurunda değil arayan soran yok sakın Renault almayın...

 • Mikail01 Kasım 2019

  Umarım ararsınız bir wosvagen bir Toyota sorunlu araçlarını geri çağrarak hatalarını telafi ediyor. Renault güçlü bir marka olmak istiyorsa bu kudreti göstererek ürününün arkasında durarak bu üretim kusurunu telafi etmeli

 • Renault Temsilcisi01 Kasım 2019

  Değerli Müşterimiz; MIKAIL E., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları