19 Haziran 2017
#8630316

Renault Clio Araç İçeriye Çok Ses Alıyor!

2015 Renault Clio 1.5 dCi icon aracım var aracı yeni aldım ve kullanmaya başladım. Lakin araç içeriye çok ses alıyor, şehir içi yolda çok rahatsız oluyorum. Aracı 2 viteste kullanmaktan bıktım. 3 viteste içeride sesten durulmuyor. Yetkili servise Ermet Gaziemir götürdüm, yağ bakımı yapıldı aracım 27 000 km de daha şikayetimi bildirdim. Bana bu araçlar böyle denildi. Süspansiyon sert ses alır izolasyon sıfır. Bir de araç sabah çalıştığında Mavi ışık yanıyor, 2 km gittikten sonra araç biraz ısındığı zaman sönüyor.


Bu şikayetimi de belirtim bu ışık kırmızı olursa hararet lambası dediler ben de başka dizel araçlar kullandım. "Böyle bir sorun yoktur" dedim onlarda bana "bu araçlarda var" dediler "sorun olmuyormuş" dediler hala anlamış değilim durduk yere bir ikaz neden yanar araç 100 km'den sonra içeri rüzgar sesi alıyor, yakıtta ortalama 7 litre şu an itibaren bu sorunlarım giderilmez ise ben bu aracı satacağım.

Serkan Serkan 5.186 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi19 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Serkan Ulusan; Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları