09 Eylül
#12570656

Renault Clio 4'de  Vites Sorunu!

Renault Clio 4 Vites Sorunu!


Aracım 2013 model Clio 1.2 turbo ikon dCi


otomatik vites Aracımın şanzıman ile ilgili problem yaşıyorum. Şimdi aracımda vites kutusunu kontrol ettirin uyarısı alıyorum ve bu uyarı geldiğinde 2, 4, 6 ve r viteslere geçiş olmuyor.


Daha 6 yaşını bile doldurmamış ve devamlı Renault servisinde bakım gören bir araçta bu hatadan dolayı her zamanki yetkili servisine aracımı götürdüm bir yazılım yüklediler kullanıcı hatası dediler ve gönderdiler hata gene verdi hadi trafik dedim sonra gene verdi ve son olarak seyir halinde tamamen gaz kesti ve yolda kaldım, bu bir kullanıcı hatası değil daha sonra gene yetkili servisten bir arkadaş abi beyinden olabilir dedi aracı tekrar makine sokalım dediler fakat bunun için para istediler.


Ben zaten bu hatadan dolayı aracı daha önce makineye soktum bir daha neden ücret vereyim ayrıca beyin tamamen elektronik ve kullanıcı hatasına kapalı olan bir parçanın bozulması kullanıcı hatası olamaz.


Renault'da bu konuda müşterisini mahcup etmeyip ilgileneceğini ve diğer sorun yaşayan arkadaşlar gibi haklı bir ilgi göstermelerini beklemekteyim yani iyi niyet garantisi istiyorum artık bu araç psikolojimi bozdu Renault Mais yardım istiyorum.

Gediz Gediz 1.741 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gediz10 Eylül

    İlginiz için teşekkürler fakat hala benim istediğim doğrultusunda bana ulaşılmış bir durum yok ilgilenirseniz çok memnun olacağım

  • Renault Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz; GEDIZ K., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları