14 Kasım 2019
#12971706

Renault Clio 4 Silecek Problemi!

2014 Model Renault Clio 4 aracımın ön cam silecekleri sadece en hızlı devirde çalışıyor. Servise götürdüğümde silecek motorunun ömrünü tükettiği söylendi ve yenisi ile değiştirmek için 1000 TL bedel talep edildi. 5 yıllık bir araçta nasıl böyle bir arıza yaşanıyor ve bu kadar maliyet çıkıyor anlayamadım. Renault gibi bir markada böyle bir sorunun müşteri memnuniyeti ve şirket itibarı için garanti kapsamında giderilmesini beklerdim. Maalesef güvenim sarsıldı.

Yusuf Yusuf 4.610 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı15 Kasım 2019

    Bu kadar hızlı dönüş olacağını tahmin etmiyordum. Olumlu yaklaşım için teşekkür ederim. Renault markasına yakışır şekilde problemim giderilmiştir.

  • Renault Temsilcisi15 Kasım 2019

    Değerli Müşterimiz; YUSUF ÖNDER Y., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları