07 Ağustos
#12402248

Renault Clio 4 Dökülüyor

2014 model Renault Clio 4 aracımın yan ayna kontrol düğmesi aracın garantisi biter bitmez elimde kaldı. Bu problemin giderilmesi adına Bodrum Kutay yetkili servisine başvurdum. Ancak olumsuz sonuçlandığını bildirdiler. Daha sonra Renault merkezden bana verilen cevap çok komikti. "Müşteri memnuniyeti adına bu tarz işlemler yapıyoruz ancak sizin işleminizi kullanıcı hatası olduğundan dolayı yapamıyoruz" oldu açıklamaları.


Sürekli kullanmam ve döndürmem gereken bir parçanın kopması nasıl kullanım hatası olabilir. Ayrıca yol sesi geliyor dediğimde 100 km/h hızdan sonra ses gelmesinin normal olarak görüldüğünü bunun tolerans değeri olduğunu söylediler. Bu zamana kadar Renault'dan defalarca araç almamıza rağmen bundan sonra kendimi geçtim, hiçbir tanıdığıma dahi Renault aldırmamak için elimden geleni yapacağım.

Hakan Hakan 2.174 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan1 g

    2 hafta geçti hala arayan bile olmadı yazık

  • Renault Temsilcisi07 Ağustos

    Değerli Müşterimiz; HAKAN B., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları