sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Clio 4 Dökülüyor

Hakan Hakan07 Ağustos 2019 17:43

2014 model Renault Clio 4 aracımın yan ayna kontrol düğmesi aracın garantisi biter bitmez elimde kaldı. Bu problemin giderilmesi adına Bodrum Kutay yetkili servisine başvurdum. Ancak olumsuz sonuçlandığını bildirdiler. Daha sonra Renault merkezden bana verilen cevap çok komikti. "Müşteri memnuniyeti adına bu tarz işlemler yapıyoruz ancak sizin işleminizi kullanıcı hatası olduğundan dolayı yapamıyoruz" oldu açıklamaları.

Sürekli kullanmam ve döndürmem gereken bir parçanın kopması nasıl kullanım hatası olabilir. Ayrıca yol sesi geliyor dediğimde 100 km/h hızdan sonra ses gelmesinin normal olarak görüldüğünü bunun tolerans değeri olduğunu söylediler. Bu zamana kadar Renault'dan defalarca araç almamıza rağmen bundan sonra kendimi geçtim, hiçbir tanıdığıma dahi Renault aldırmamak için elimden geleni yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hakan 21 Ağustos 2019 13:17

2 hafta geçti hala arayan bile olmadı yazık

Renault Logo Renault 07 Ağustos 2019 17:44

Değerli Müşterimiz; HAKAN B., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler