15 Mayıs
#11974532

Renault Clio 4 Bitmek Tükenmek Bilmeyen Sorunlar!

Sahibi olduğum Clio iv model, Mayıs 2014 trafiğe çıkışlı aracımda sonra 1 haftadır, araç altından tıslama şeklinde sürekli olarak hava kaçırma sesi gelmeye başladı. İlk zaman önemsemediğim fakat daha sonra rahatsız edici boyuta ulaşan bu ses için, aracımı yetkili servise götürdüğümde, yakıt şamandırası ve motorunun arızalı olduğunu öğrendim. Ne yapmam gerektiğini sorduğumda, bunu çözemeyiz yanıtını aldım.


Tüm periyodik bakım ve kontrollerini, yetkili servise piyasanın 3 katı para ödeyerek yaptırdığım ve marka kalitesine güvenerek aldığım aracımdaki bu problemin, ''İyi Niyet Garantisi''ne dahil edilerek giderilmesini istiyorum. Daha öncesinde yine, rüzgar sesi, amortisör gıcırtısı vs. gibi bir çok kronik problem dolayısıyla serviste işlem gören araçta. Kullanıcıyla hiçbir bağı bulunmayan bu parça ve sistemdeki hatanın, marka kalitesine hiçbir şekilde yakışmadığının ve marka adına yalnızca kötü bir reklam profili oluşturduğunun da altını çiziyorum.


Unutmayınız ki sizin markanızı değerli kılan ve sürekliliğini sağlayan biziz ve tek isteğimiz, satın aldığımız ürünün, verdiğimiz onca paranın, karşılığını sorunsuz bir şekilde alabilmek. Biz size değer verdikçe, siz değerinizi aşağılara çekiyorsunuz.

Ferhat Ferhat 1.502 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ferhat24 Mayıs

    Çözüm sunmak adına hiçbir adım atmadınız. Kurumsallık anlayışınızın olmadığını düşünüyorum. Müşteri ililkileri konusunda sıfırsınız. Kesinlikle marka olarak eski güveni ve kaliteyi sunmuyorsunuz. Bundan sonra kesinlikle markanızı tercih etmeyeceğimi bilmenizi isterim.

  • Renault Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; FERHAT T., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları