Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Renault Clio 4 Aracımın Sağ ve Sol Orta Direk Bakalitlerinden Ses Gelmesi

2.909görüntüleme
Ahmet
Ahmet 21 Aralık 2020 18:28

Aracım 2019 model Clio 4 Touch pakettir. Aracımı 6000 km'de servise bakıma soktuktan hemen 1 hafta kadar sonra orta direk bakalitlerinden ve zaman zaman da kapı içlerinden ciddi manada tıkırtı sesleri gelmeye başladı. O zamana kadar hiçbir şekilde aracımda ses yoktu. Servise bunun için 2 hafta üst üste gitmeme ve aracımın tüm gün boyunca serviste kalmasına rağmen sorunum çözülememiştir. 

Bunun üzerine aracımda kullanılan bakalit malzemenin fazla olduğu ve bu malzemenin de kaliteli olmadığı servis çalışanları tarafından bana söylendi. Ancak araç satılırken araçta bolca plastik bulunduğu ve bunların ses yaptığı hususunda tarafıma bilgi verilmemiştir. Bu sebepten dolayı aracımı satma eşiğine geldim. Servis hiçbir şekilde sorunumu gideremedi, üstüne de böyle bir talihsiz açıklama yaptılar. 

Aynı zamanda benim serviste boşuna 2 günüm geçti bu durumdan ayrıca rahatsızım. Hala da sorunum giderilmemiştir. Servisten aracımı bugün yine sorunu çözülmemiş bir şekilde teslim almak zorunda kaldım. Bu durumun Renault Mais tarafından çözülmesini istiyorum.

Renault Logo
Renault22 Aralık 2020 12:16

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ahmet
Ahmet13 Ocak 23:32

Aracımın hala sorunu Tarsus Çayanlar Renault yetkili servisince çözülmemiştir. 1 ay olacak hala bana bir bilgi verilmedi. Geçen hafta ben aradığım haled en yakın zamanda çözeceklerini söylediler ancak hala bir geri dönüş yapılmamıştır. Aracımın sorununun en yakın zamanda giderilmesini ve ilgili yetkili servis hakkında Renault Mais tarafınca gerekli işlemlerin yerine getirilmesini talep ediyorum. Renault markasını gerçekten karalamaktan başka bir şey değidir bu. En yakın zamanda sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler