06 Ocak 2014
Yorum Yap
#2214858

Renault Clio 4 Aracımın Ön Camlarından Rüzgar Sesi Geliyor!

Yaklaşık bir ay önce aracın yıllık bakımı için Gebze Renault faz otoya gittik. Yağ ve filtre değişimi yapıldı. Ön kapılar çok sert kapandığı için bunun da düzeltilmesini rica ettik. Kapılar rahat kapanmaya başladı fakat 90 km'nin üzerine çıkıldığı zaman çok fazla rüzgar sesi gelmeye başladı.


Daha önce olmayan bir sıkıntı ortaya çıktı. 2 gün önce problemi düzeltmeye yönelik, daha önce sipariş ettikleri bir parçayı değiştirdiler. Fakat bugün aynı şekilde rüzgar sesi değişmedi. Birşeyi düzeltelim derken başka problem çıktı. Aynı servise gitmek istemiyorum oraya güvenim de kalmadı. Bu sıkıntımın giderilmesi için acilen gereğinin yapılmasını istiyorum.

Rahmi 1.322 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi'nin Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    Altunizade Renault servisinde aracimiz icin ilgilenen Eyup Kulaber'e ve ustamiza tesekkur ederiz.

  • Renault Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Rahmi DEMİRCİ Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler