Renault Clio 3 Yarım Otomatik

Ramazan Ramazan01 Mayıs 21:24

Siz bu yarım otomatik Clio 3 Yetkili servisleriniz ve hatta Mais bünyesinde çalışanlarınız dahil bu aracın robotunun tamirini bilmediği gibi mekanik arızaları bile o yetkili dediğiniz arızalara kör bilgisayarlarınız dahi göremiyor. Yetkili servislerinizin hepsi bu robot arızayı ya piyasadaki birkaç kendini bilmez ustalara çıkmalarla onartıyor ya da alakası olmayan robot parçalarını ve ya komple robotu komple değiştirerek müşterilerinizi en az 6 bin den 10 bine kadar zarara sokuyorsunuz. Attığınız çıkma ama sağlam parçaları da kendini bilmez birkaç k usta veya makine mühendisliği okumuş kişilere ulaştırıp ekmeklerine yağ sürüyorsunuz. Tek sorun Renault Mais bünyesindeki kişilerin elemanların robot arızasını bilememeleri ve siz Mais in uçuk faturayla bu parçayı satmanız dan kaynaklanıyor. 

Ben 40 yıllık kaportacı ustasıyım. Aracınızı almış bulundum robotu arıza yaptı aslında robot arıza yapmamış vites yağı bitip hava yapmış bir havasını alabilecek usta bulamadım esnaf olduğum halde türlü zararlara uğradım. Mais bünyesinde ki ustalar robotu kurmadan takmak sureti ile bana verip bozuk dedi. Aynı robotu 32 defa parçalayıp bunu icat eden İtalyan mühendisin robotu nasıl yaptığını öğrendim tamir ettim en sonunda havasını manuel almayı kurmasını arızalı parça varsa ölçmesini öğrendim. Bir hafta sorunsuz bindim bu sefer de robotun yağ dinamosu ısınıp yanıyor. Ne piyasadaki elektrikçi ne de beyinci ne de Renault yetkilisi anlamam diyor. Araç 35 bin tl sizin el kadar robotun tüm parçalar 18 bini buluyor.  

Robotunuzun yağı farklı debriyajınızın yağı farklı tamir takımı yok. Kimse depriyaj havasını alamıyor şak şuk seslere robot satıyorsunuz halbuki yağ 25 TL. Lafın kısası robotunuzu 6 ay uğraşıp tamir ettim şimdi robotun yağ basan dinamosu ısınıp yanıyor. Eğer insanlık bilen kişiler iseniz eğer insan olarak dünyada yaşıyorsanız milletin önüne attığınız bu aracın arızalarını neden bilmeyip öğrenmeyip öğretmeyip yeterli tanıtım yapmayıp üstüne üstlük bir tl parçayı 20 TL yaparak hem de piyasada olmayan tamir takımı bu araca özel üretilerek  Türk halkını zarara sokuyorsunuz Şimdi bana söyleyin araştırın robotun yağ basan dinamosu yanar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler