09 Eylül
#12570889

Renault Clio 3 Kronik Silecek Kolu Hatası

2012 model Renault Clio 3'te 09/09/2019 günü gece saatlerinde saatte 120 km hızla giderken silecek çalıştırmamdan hemen sonra bir anda silecek kolundan aşırı bir şekilde duman çıkmaya başladı. Ve halen o aracı nasıl sağa çekip durdum aklım almıyor arabamın bir anda yanacağı hissini anlatamam. Resmen ölümden döndüm.


Tüm formumlarda silecek kolumun değişmesi gerektiği söyleniyor ve fiyatının çok yüksek olduğu söyleniyor. Yaptığım araştırmalar sonunda bu silecek kolu arızasının kronik bir sorun olduğu, firma hatası olduğu ortaya çıkmaktadır. Eğer kötü bir zamanda çıksa seyir halinde ölüme bile sebep olacak bir dumanla karşılaştım. Firma hayatımı tehlikeye atmakla birlikte kendi hatalı üretiminden kaynaklı sorun yüzünden ayrıca yüksek bir meblağ ile karşılaşmış bulunmaktayım.


Renault firmasından bu konuda şikayetçiyim ve bir an önce hayatımı tehlikeye atabilecek kadar büyük bir mühendislik hatasını telafi etmesi için benimle irtibat kurmasını beklemekteyim.

Müslüm Müslüm 1.017 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz; MÜSLÜM S., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler