11 Mart
#11700698

Renault Clio 3 Aracımda Kronik Döner Kontaktör Arızası!

2007 Model Renault Clio 1.5 dCi aracım var. Aracın ilk sahibiyim kazam olmadığı halde sürekli airbag ışığım yanıyor ve bu durum çok mide bulandırıcı. Aracımı satmaya kalkışsam karşımdaki haliyle arabamdan şüphe edecektir. Kronik bir arızaymış bu. Madem kronik arızası olduğu biliniyordu neden Renault gibi büyük bir marka araçları geri çağırıp çözüm üretmedi? Parçasını alıp taktırayım diye düşündüm ama parça 600-700 TL civarında. Hata bende olmamasına rağmen masraf bana çıkıyor. Benim ne yapmam gerekiyor acaba? Renault bu konu hakkında müşterilerine yardımcı oluyor mu?

Mustafa Mustafa 2.269 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı12 Mart

    Bugün beni Yasin bey aradı. Kendisi son derece pozitif ve çözüm odaklı görüştü benimle aracımın bakımını Renault servisinde yaptirmadigimdan kontaktorun fiyatının tamamı olmasa dahi, bana % 20-25 lik indirim sağlayabileceğini söyledi. Bu kadar hızlı çözüm üretmek için de gerçekten bir çaba sarf ettikleri için teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi12 Mart

    Değerli Müşterimiz; MUSTAFA SERDAR B., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları