26 Ocak 2015
#3003723

Renault Clio 3 Aracımda Döner Kontaktör Arızası Var

2011 Model Clio (ııı) araç sahibiyim. Son bir iki haftadır direksiyondan sürtünme sesleri gelmeye başladı ve akabinde hava yastığı servis ışığı yandı. Bu sorunun döner kontaktör arızası olduğunu ve Megane ve Clio model arabalarda sıklıkla karşılaşıldığını öğrendim. Ankara mais yetkili servisinden konuyla ilgili olarak en erken 3 Şubat 2015'e randevu alabildim.


Bunun kullanım kaynaklı hatalardan dolayı oluşabilecek bir hata olmadığı anlaşılmaktadır. Üretimle ilgili bir sorun olduğu aşikardır. Yolcu güvenliğini sağlayan bir sistemde genel bir sorun olması son derece kaygı vericidir. Üretici kaynaklı bir arıza olduğunu düşündüğüm için bu arızanın tarafınızca giderilmesini istiyorum.

Başak Başak 2.745 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Başak'ın Teşekkür Mesajı05 Şubat 2015

    Ankara Renault maıs yetkili servisine ilgileri için çok teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz Sn. Başak Renklioğlu, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları