sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Buhari Otomotiv Satış Sonrası Mağduriyeti

Can Can1 ay önce

Buharı otomotiv aracı satana kadar bin bir türlü yalan ve vaat ile çok profesyonelce oynuyor. Ancak satış gerçekleştikten sonra ne yazık ki o kadar çok mide bulandırıcı olayla karşılaşılıyor ki. Öncelikle aracımın bir kısmını nakit bir kısmını kredi ile ödeyerek aldım 25.000 kredi başvurusunda Herhangi bir sıkıntı çıkmadı ancak imzalar geldiğinde 26.138 Lira olarak gözükmekteydi bu durumu satış temsilcisi E*** bey e sorduğumda 138 Lira dosya masrafı 1.000 Lirada sigorta olduğunun ve iade edileceğini dile getirerek kesin ve net konuştu imzalattı keza ben bu soruyu hem telefonda hem de yüz yüze görüştüm. Ancak aracın teslim edileceği gün Renault Bika Büyükçekmece de çalışan başka bir satış temsilcisinden bunun iade olmayacağını öğrendim ve akabinde E*** beye sorduğumda "a öylemi imiş ben iade edilecek sanıyorum" dedi.

Bu kadar lakayıt bir cevap olabilir mi? Bir diğer olaya gelecek olursak beni sabah saat 09:00 da araç teslimi için çağırıp 17:30 da dalga geçer gibi işlerde uzun sürdü diyerek mağdur etti. Dile kolay 8 buçuk saat o servisin içinde bekletildik. Arabayı teslim alırken arka lastiklerin inik olduğunu teslim eden servis görevlisine söylediğimde inik olsa araba lastik basınç arızası yakar dedi ve İstanbul a doğru yola çıktık. Vardığımızda lastiğin neredeyse havası kalmamıştı ve lastikçiye gittiğimizde patlak olduğunu gördük.

Aracın satışı esnasında renkli cam gibi küçük bir dokunuşun halledileceği konusunda bir göz boyama söyleminde bulunuldu ve bu konuda da 2 haftadır dönüş sağlanmadı. Bu servisin bir hediyesi verilir veya verilmesi uygun değildir orasını bilemem ancak verilen sözler satış öncesi o kadar çok iken, satış sonrası bu lakayıt Renault markasına ve Türkiye bayilerine yakışmayacak kadar kötüydü. Bütün bu aksiliklerin üst üste gelmesi, satış öncesi müşteri, satış sonrası kimseleştirmek Renault'a olan izlenimlerimi olumsuz yönde etkilemiştir. Bir çok konuda mağdur durumda olmamız cabasıdır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Can 1 ay önce

Herhangi bir dönüş, cevap, mail, mesaj vs... Olmadı ne gibi bir dönüş yapılacağı konusunda merakla beklemekteyim oluşturduğum sosyal medya üzerinde blog sayfamda süreci olduğu gibi paylaşmaktayım

Renault Logo Renault 1 ay önce

Değerli Müşterimiz; CAN K., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler