sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Bitmek Bilmeyen Tuş Arızası!

Fatih Fatih04 Ekim 14:10

2017 Model Clio 4 İcon araç sahibiyim. Aracımın garantisi Temmuz ayında 3 yılı dolması sebebi bitti, ancak arıza tuş problemim hala devam etmektedir. 28.11.2019 tarihinde aracım arka camları kilitleme tuşunun anormal çalışması sebebi ile Şanlıurfa Fırat Oto Yetkili Servisinize arızanın giderilmesi için başvuruda bulundum. Servis aracımın bilgisayara bağlandığını ancak herhangi bir hatanın bulunmadığını ifade edip aracımı tarafıma teslim etmiştir, aracımı teslim aldıktan iki gün sonra hatanın tekrarlaması sebebi ile, tekrardan yetkili servise başvurdum, aracımın test edilmesi için serviste kalması gerektiği bilgisi tarafıma verildikten sonra  aracımı 02.12.2019 tarihinde servise kalması için teslim ettim.

Ancak aracımın test edilmesine rağmen herhangi bir hatanın alınmadığı ya da konu ile ilgili olarak herhangi bir hataya rast gelinmediği bilgisi tarafıma verilerek, talebim doğrultusunda ilgili arızaya sebebiyet verildiği düşünülen tuş değişimi sağlanması ile, tuş sipariş edilmiş, ilgili tuş servise 04.01.2020 tarihinde servise ulaşmış, tuş değişimi aynı gün yapılmış aracımı tekrardan aynı gün test ettiğim zaman aynı hatanın devam ettiğinden dolayı, aracımı 06.01.2020 tarihinde tekrardan servise aynı arıza ile götürdüğümde, aracımın tekrardan hatanın anlaşılabilmesi için, aracımın teste tabi tutulması için serviste kalması gerektiğini tarafım ile paylaşmış, aracım 06.01.2020 tarihinde tekrardan yetkili servis arıza ile ilgili olarak onarım süreci yaklaşık 5 iş günü sürmüş, araç tarafıma tekrardan teslim edilmiştir. 

Bu arıza durumunun olumlu bir şekilde sonuçlandırılması için değerli yardımlarınız talep edilmektedir. Renault firmasına olan güvenimin devam etmesi ve çevreme olumlu olarak markayı tavsiye edebilmem adına uzayan arıza giderilmesinin olumlu olarak sonuçlandırılması için merkezine bilgi verilme hususu hasıl olmuştur. 

Aracıma ait arıza 10.01.2020 tarihinde sonuçlandırıldığı belirtilerek araç tarafıma teslim edilmiştir. Araç 5 iş günü arıza tespit ve onarım için serviste kalmıştır. Aracımın kapı gergilerinde oluşan rahatsız edici ses ile tekrardan servise araç girmiş gergi değişimi yapılmıştır.

Araç onarım tamamlanıp tarafıma teslim edildikten sonra araç tekrardan aynı hatayı vermeye başlamıştır, Araç aynı gün tekrardan servise bırakılmış yarım gün onarımı sürmüş akşam tarafıma araç teslim edilmiştir. Hata aynı gün tekrardan sürmeye devam etmiştir. Aracımda ekim ayından beri devam eden can sıkıcı durum hala sonuçlanmamıştır.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Renault Logo Renault 05 Ekim 12:44

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler