09 Ağustos
#12414091

Renault Bayii Bakım Muayene Sorunu

15 gün önce Üsküdar demirkollar Renault bayiinden 2016 1.2 75 bg araç aldım Renault bayiinden aldığım aracın 3 bin km sonra bakımı geldi muayenesi yapılmamış güya ben araç aldım ve bütün masraflar bana çıktı bu terbiyesizlik nedir. Renault bayiinden sattığınız araç fiyatları zaten araştırmam sonucunda fiyatı yüksek olarak satan satış temsilcileriniz teşekkürler avukatım gerekli mercilere başvuracaktır.

Oguzhan Oguzhan 1.180 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oguzhan12 Ağustos

    Ayrıca aracın muayene kartı verilmedi. Satış yapılırken sadece ruhsat oluyor denildi. Şimdi aracın muaynesi ne zaman göremiyorumda. Anladığım kadarıyla bu aracı ellerinden çıkarmak için alel acele verdiler. Renault gerçekten güvendiğim bir markaydı ama hayal kırıklığına uğrattı kendi finanslarını kullandırdırdılar bir de. İlanlarında araçlarını geri aldıklarını veya takasla değerlendirdiklerini yazmışlardı aracı 1 hafta sonra iade etmek istediğimde hayır maalesef sadece takas ile dediler. Umarım bu araçta başka şeyler çıkmaz ve beni daha fazla kendileriyle yüzgöz etmezler diye umuyorum.

  • Oguzhan09 Ağustos

    Renault Üsküdar demirkollar bayii nden 2016 model clio4 1.2 74 bg araç aldım. Bayidrn alma sebebim garanti güven ve sattıkları aracın satım işleminden sonra bakınlarının yapılmış olmasıdır. Ki ben bireysel olarak sahibinden da satın alabilirdim. Bu araç için benden 55000 TL fiyat aldılar. Bu fiyat zaten piyasa rakamlarının üstünden alalı 15 gün oldu bir baktım ki aracınızı bakıma götürün ekran yazısı geldi ayrıca muaynesi daha yapılmamış olduğu bilgisi bu konuyla ilgili yasal haklarımı sonuna kadar sürdüreceğim. Benzinli bir model için 2016 bir araç bana bu şekliyle pahalıya patladı. Ve bayi tarafından bilgisi verilmedi.

  • Renault Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz; OGUZHAN K., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları