22 Nisan 2013
Yorum Yap
#1757142

Renault Bayi Personel Davranışı!

20 Nisanda Adana/Kozan bayi de egsoz emisyon ölçümü yaptırdım. Sonra Clio 4 ü test etmek istediğimi söyledim, saat 11.00 de kota doldurmak için foruma hemen adımı yazdılar ama sürüşe gelince o kadar aceleci davranmadılar. Gelecek yok aracın anahtarı gelecek diye 50 dakika beklettiler. Ben de servis bölümüne geçtim çünkü aracımın triger setinin değişim zamanı gelmişti,fiyat ve randevu alacaktım.Test sürüşünü yaptıracak kişi arkamdan geldi şimdi gidebiliriz dedi. Artık vazgeçtiğimi ve test sürüşüne kendinin çıkmasını söyledim. Müşteriye ihtiyaçları yok ki bu kişi özür bile dilemeden çekti gitti. Serviste bakım yaptırmaktan da vazgeçtim ve çıktım gittim.

İlyas 396 Okunma

Cevaplar

  • İlyas27 Mayıs 2013

    Çok şükür ki reno nun pazar payı etrafımda gördüğüm fikri sabit reno hastalarının reno dan vazgeçmeleriyle düşüyor ve düşmeye de mahkum zaten.

  • İlyas29 Nisan 2013

    ya ne takibi ne değerlendirmesi Allahın kulu aramadı özür dilemedi hatalarını telafi etmediler. RENAULT SANA KOCAMAN SIFIR !

  • Renault Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler