sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Batarya Garantisi Sözü Arkasında Durmuyor

Serkan Serkan24 Eylül 21:48

Büyük umutlarla aldığım (elektrikli) Fluence ze model aracın 2018 (! ) yılının temmuz ayında, servisteki ölçümünde bataryasının minimum değer altına düştüğü ve garantiden değişim yapılacağı sözü verildi. Aradan yıllar geçmesine rağmen sorun çözülmediği gibi, son aylarda müşteri temsilcisi de çağrı merkezine ismiyle not bırakmama rağmen geri dönüş yapmaz oldu. Ben hala iyi niyetle aracı periyodik bakım için İstinye merkeze götürüyorum, en son 31 Ağustos servisimden sonra arıza sinyali (batarya çok daha zayıfladığı yüzündenmiş) yanar halde bana iade edebilme yüzsüzlüğünü de gösterdiler. Sorduğumda da sanki çok normal bir şeymiş gibi ‘pil zayıflamış değişmesi lazım ama değiştiremiyoruz’ deyip gönderdiler. Arkasında gerçek bir destek falan yok. Ömrümden yediler gerçekten.

Gelişme :

29 Eylül 14:40

Müşteri hizmetleri zaten aramalara geri dönmeye ozen gostermiyordu. Sikayetvar ‘dan şikayetlerimize de sadece genel bir ilgileniyoruz mesajı atıp, hızlı cevap veren marka gibi görünmeye çalışıyor. Öte yandan bir sonraki adim asla gerçekleşmiyor. Ne arayan var ne soran. Konu temsilcimde mi takılıyor, kasıt mi var diye düşünmeye başladım...

28 Eylül 21:51

Müşteri hizmetleri zaten ulaşılmazı oynuyordu. Buradan yazılan şikayeti tamamen yoktan sayıyor. Sadece ‘gördük ilgileniyoruz’ diye buraya cevap atıyorlar. Arkasından ne arayan var ne soran. Sikayetvar’da da güya cevap veren marka kalmaya devam ediyorlar.

26 Eylül 17:58

Firma, sadece şikayet cevaplandı görünsün diye, sorun ve içerikten tamamen bağımsız standard cevap yazıyor. Merdiven altı şirketlere yakışır da global bir şirketin yapması standartların (! ) ülkemizde uygulanmadığını gösterir.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Serkan 25 Eylül 20:34

Kalite standartlarınızda aramak ile ilgili ne yazıyor acaba? Mesela gecen hafta da aranmak için çağrı merkezini arayıp temsilcime not birakmistim, hala aranmadım. Bu durumda çağrılara bile geri dönüş standardınız 1 hafta ile mesela 1 ay arası midir? (31 Ağustos’daki servis ziyaretimden beri aranmadım.)

Renault Logo Renault 25 Eylül 11:46

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler