sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Aracın Servis Sonrası Sorunları Bitmedi!

Olcay Olcay11 Kasım 2018 19:06

2014 Fluence araç sahibiyim Nisan ayında sele girdi araba ve yetkili serviste tamir gördü motor, elektrik vs... Eskisinden daha sağlam olduğunu ve iki yıl garantisi olduğunu söylediler.

Ancak araba servisten çıktığından itibaren hayrını görmedim ya her ay iki defa servise gidiyor araç ya da yolda kalıyorum. Elektrik kısa devre yapıyor bir sürü hata veriyor.

Ger 1500 km 'de yap 1 litre yap ekliyor servis. Serviste buna normal diyor, fiyasko ötesi bir durum, bir de sıfır araç verelim diyorlar. Bu durumda ben sizden sıfır araç alır mıyım?

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Renault Logo Renault 12 Kasım 2018 09:34

Değerli Müşterimiz Sn. OLCAY M., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler