24 Mart 2016
#5164741

Renault Aracın Devir Saatini Gösteren İbre Rölantide İken Hareket Ediyor

Aracı alalı 1 yıl kadar oldu. Son zamanlarda devir saatini gösteren ibre araba rölantide iken hareket etmeye başladı. Debriyaja basıldığında ise hareketlenme daha da artmaya başlıyor. Servise gittiğimde bana LPG’den kaynaklandığını söylediler. LPG servisine götürdüm hiçbir sorun
bulamadılar sonra tekrar servise götürdüğümde aracın LPG sistemi sökülerek 1 hafta binmemi söylediler ama sorun hala devam ediyor. 3. kez servise götürdüğümde gerekli işlemlerin yapıldığını ve araçta hiçbir problem olmadığını söylediler. Hatta bayiden getirilen sıfır arabayı da getirerek onda da bu problemin olup olmadığını denemişler ve aynı sorunun o araçta da olduğunu söylediler. Böyle bahane olabilir mi, böyle bir marka anlayışı olabilir mi? Yüzüme baka baka bana yalan söylüyorlar gerekirse Renault bayiini mahkemeye vereceğim ve her türlü yasal yolları kullanacağım ve Renault aldığım için çok pişmanım.

Mesut Mesut 1.648 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.Mesut Ceyhun, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları