17 Temmuz 2013 #1905471

Renault Aracımın Yedek Parçası 5 Aydır Temin Edilmedi!

Aracım hala tamircide 5 aydır yatıyor beklediğimiz yedek parça gelmiyor ihtiyacımız sadece piston ve segman takımı. Yani ne yapmamı bekliyor Renault firması? Telefon görüşmesine istinaden, geri dönüşleri olmadı. Renault üst segmen araçlarına sahip çıkmıyor, aracımın motor yedek parçası olmadığını dile getireceğim ve bu vaziyete satışa çıkaracağım. Yani değeri zamanında 100.000 TL olan aracı 1.000 TL rakama vereceğim. Renault Türkiye düşünsün, ben çok bekledim.

Veli 110 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Veli Çağlar, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  • Veli17 Temmuz 2013

    Aracım hala tamircide Şubat ayı (5 aydır). Beklediğimiz yedek parça gelmiyor ihtiyacımız sadece piston ve segman takımı. Yani ne yapmamımızı bekliyor Renault firması? Telefon görüşmesine istinaden, bana geri dönüşleri olmadı. Renault üst segmen araçlarına sahip çıkmıyor, aracımın motor yedek parçası olmadığını, ve bu aracı ilanla (tam sayfa) satışa çıkaracağım. Yani değeri zamanında 100. 000 TL olan aracı 1. 000 TL rakama vereceğim. Renault Türkiye'deki üst segmen araçlarına örnek olsun, ben çok mağdur oldum.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön