19 Şubat 2013
#1640809

Renault Aracımın Parçalarının Değişmesine Rağmen Sorun Devam Ediyor!

17. 01. 2013 günü aracımı Mersin - Renault servisine götürdüm. Periyodik bakımının yapılmasının yanı sıra aracın ön düzenindeki ses ve çalıştırma ve stop etme sırasındaki aşırı titreme şikayetlerimi ilettim. Kendisi de bana lazım oldukça aranacağımı ve bilgilendirileceğimi, onayım halinde gereken işlemlerin yapılacağını belirtti. Daha sonra beni aradığında ön düzendeki sesin amortisörden kaynaklı olduğunu, çalışma ve stop etme sırasındaki titreşim için de alt ve üst motor kulaklarının değişmesi gerektiğini belirtti. Her ikisine de onay verdim ve 1061, 56 tl ödeme yaptım. Ancak değişen parçalara rağmen şikayetlerim halen devam etmekte. Gereksiz yere parça değiştirildiğini düşünüyorum.

Anıl Anıl 282 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Anıl04 Mart 2013

    Şikayetimin ardından kısa süre sonra firma tarafından arandım ve davet edildim. Serviste öncelik tanınıp aracım test sürüşüne alındı ve sesler ustalar tarafından da tespit edildi. Ancak bana 1600 tl lik yeni bir fatura çıkarıldı. Yeni 2 parça değişmesi gerekiyormuş. Kabul etmedim ve servisten ayrıldım. Daha sonra 1-2 kez aradılar ve farklı tekliflerde bulundular. Bunlardan sonuncusu bugün verdikleri yaklaşık 700 tl ödememi içeren bir teklifti. Hatalarının sonucunda yine benden para ödememi isteyen firmadan gerçekten şikayetçiyim.

  • Anıl19 Şubat 2013

    Öncelikle sikayetvar.com ' a böyle başarılı ve hemen sonuç veren bir sistem kurdukları için teşekkür ederim. Renault yetkilileri beni derhal aradı ve servise tekrar davet ettiler. Teşekkürler.

  • Renault Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları