Renault Aracımın Ön Takımından ve Direksiyondan Ses Geliyor!

Ufuk Ufuk6 yıl önce

18.01.2013 tarihinde Clio 4 1,5 DCİ icon model araç aldım. Aldığım günden beri kasisten geçerken metal aksamların birbirine sürtmesi gibi bir ses geliyordu o sorun orta denge takozu değiştirilerek çözüldü ama amortisörler görevini yapmadı ön takım ne hale geldi orasını bilemiyorum. Fakat direksiyondan ve ön takımdan sesler geliyor sanki bir yerler kopup araç olduğu yerde kalacak gibi.

Geri vites takılıyor iki üç defa ayağımı debriyajdan çekip tekrar deniyorum. O araç alıp hiç bu kadar sorun yaşamamıştım. Böyle büyük bir markanın araçla ilgili tüm testlerini tamamlamadan neden piyasaya sürdüğünü de anlamış değilim. Hergün yeni bir sorun olmuyorsa toplayın araçları.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Sn. Ufuk Ferhat Yaşar, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler