17 Temmuz 2013
#1905920

Renault Aracımın Klima Komprasörü Temin Süresi!

Sıfır aracımı aldıktan yaklaşık 1 ay sonra klima arıza yaptı. Garanti kapsamında yetkili servise götürdüm. Kompresörün arıza yaptığını Bursa'dan parça isteyeceklerini orada yoksa Fransa'dan isteyeceklerini söylediler. Bu süreç bir ayı bulabilirmiş dahada uzayabilirmiş falan dediler.
Ben sıfır araba almışım parçası neden yok başka bir arıza olsa demek ki araba parçanın keyfini bekleyecek böyle bir sorun olmaz. Açıkçası kanuni durum nedir bilmiyorum ama sırf kasa güzel falan diye almama rağmen geri verme noktasına getirdiler. 2-3 sefer 4446622'yi aramama rağmen çok ilgisiz kaba baştan savma konuşmalarla müşteriyi mağdur ediyorlar. Sonuçta hala klima kompresörü bekliyoruz.

Yeter Yeter 249 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  • Renault Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn.Yeter Ağırtaş Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları