26 Haziran 2014
#2527223

Renault Aracımın Döner Kontaktör Arızası Var

2008 Model Renault Megane 2 Privilege Plus Dizel Otomatik olan aracımın Döner Kontaktörü arıza yaptı. Şuan hız sabitleyici çalışmamakta ve airbag/servis ışığı yanmaktadır. Yetkili servis ile olan görüşmemde hemen değişmesi gerektiği, airbaglerinde şuan işlevsiz olduğu söylendi ve ödeme şekline bağlı olarak 600-700-TL arası fiyat çıkardılar.


Aracım ilk alındığı günden bugüne yetkili servis bakımlıdır ve son 2 bakımı İzmir Maiste yapılmıştır. Bu sebeplerle yetkili servis bakımlı olan aracımın kullanıcı hatasına bağlı olmayan ve kronik olan döner kontaktör arızası sonucunda bu parçanın acilen değiştirilmesini ve değişim ile ilgili tarafımla hemen iletişime geçilmesini talep ediyorum.

Ömer Ömer 1.834 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı04 Temmuz 2014

    Renault-Mais firmasına ve çalışanlarına sorunumun çözülmesindeki ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle yaklaşım, hızlı aksiyon, çözüm ve müşteri odaklılık konusunda tek geçerim.. Neden her yerde renault marka araç var sorusunun cevabı budur.. % 100 Müşteri Memnuniyeti = Renault Şikayetvar sitesi yetkilileri ve çalışanlarına da sorunumun çözümü noktasındaki değerli katkıları için ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  • Renault Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsin

Ziyaretçi Yorumları