28 Haziran 2013
#1872029

Renault Aracımın Döner Kontaktör Arızası!

Aracımın kronik sorunları bitmiyor. Daha önceden direksiyon simidi ve kapı kolları deformasyonu nedeniyle serviste bu parçalar değişti. Aracın airbag lambası yanıyordu sürekli, uzun yolculuğa çıkacağım için araştırdım döner kontaktör denilen ve bu Megane 2 modellerinde sürekli arızalanan içerisinden airbag ve cruze kontrol kablolarının geçtiği parça arızalıymış.


Yolculuğumda kaza yaparsam airbag çalışmayacakmış. Euroncap'ten beş yıldız alan bir aracın insan güvenliğini hususunda sorun olacak böyle bir kronik sorunun olması Renault firmasına yakışmıyor. Parçanın değişmesini talep etmekteyim. Sıfır araba almayı planlıyorum ve yeni meganelarda da böyle sorunlar varsa Renault'tan vazgeçebilirim.

Burak Burak 556 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak20 Temmuz 2013

    Firmanın kurumsal olarak yaklaşımı müşteri bazlı ama bazı servisler teknik olarak yetersiz 5 dakikalık döner kontaktör değişimi için her seferinde 5-6 saat olmak üzere 3 gün aracım serviste bekledi tatilim mundar oldu.

  • Renault Temsilcisi28 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Burak Erden, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları